responsive website templates

IRAN2BAY.COM

میانگین قیمت خرید خانه، آپارتمان و ویلا در دبی

شروع قیمت از 400 هزار درهم، مالکیت 100%، سند دائم، پرداخت وجه خرید، همزان با دریافت سند قطعی

جمیر ویلیج

شهرکی در حال توسعه در دبی با فاصله ده کیلومتری از دریا و اتوبان شیخ زاید که بر روی اتوبان الخیل و اتوبان شیخ محمد بن زاید واقع گردیده این مجموعه ترکیبی از اپارتمان های مسکونی ، اداری و ویلا های یک تا پنج خوابه میباشد وتمام امکانات رفاهی از جمله مدرسه، مرکز خرید، پارک، کلینیک پزشکی برای آن در نظر گرفته شده است. به طور کل میتوان گفت کیفیت ساخت و طراحی بالایی در این شهرک به کار گرفته شده و با توجه به موقعیت آن یکی از بهترین انتخاب های در دبی برای خرید با امکان رشد قیمت در آینده است.

نماینده رسمی  سازندگان رسمی و دولتی دبی

Iran2Bay.com

دبی مارینا

دبی مارینا یکی از مفرح ترین مناطق مسکونی دبی با قیمت متوسط است که به سبک برجهای هنگ کنگ ساخته شده و از مزایای آن میتوان به نزدیکی  به دریا ، مترو، رستورانهای متنوع و کلاب های شبانه ، مراکز خرید مارینا مال و امارات مال نام برد.

نماینده رسمی  سازندگان رسمی و دولتی دبی

Iran2Bay.com

جمیرا لیک تاورز

بر روی اتوبان شیخ زاید قرارد دارد مجموعه ای با بیش یک صد برج مسکونی و اداری که در حاشیه دریاچه ای مصنوعی ساخته شده. دسترسی اسان به دریا و مترو از مهترین مزایای این مجموعه میباشد.

نماینده رسمی  سازندگان رسمی و دولتی دبی

Iran2Bay.com

داون تاون دبی

در صورتی که زندگی لوکس و مدرن در قلب دبی را می پسندید به طور قطع داون تاون دبی اولین انتخاب شما خواهد بود. مجموعه ای از برج های مسکونی و اداری که در اطراف برج خلیفه بلند ترین برج مسکونی جهان و دبی مال بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه و همچنین رقص فواره های آن قرار دارد. کل منطقه توسط یکی از معتبر ترین سازنده های دبی شرکت اعمار طراحی وساخته شده است.

نماینده رسمی  سازندگان رسمی و دولتی دبی

Iran2Bay.com

نخل جمیرا

بهترین مکان برای دوست داران ساحل و دریا است. ساحل اختصاصی و استخر های ساحلی همراه با سرویس دهی لوکس و مدرن از مزایای این جزیره مصنوعی میباشد.

نماینده رسمی  سازندگان رسمی و دولتی دبی

Iran2Bay.com

فالکون سیتی

مجموعه ای ویلایی که در خود هفت عجایب ساختمانی دنیا را جای خواهد داد این مجموعه بر روی اتوبان شیخ محمد بن زاید و در کنار شهرک تفریحی گلوبال ویلیج قرار گرفته است. از مزایای آن میتوان به نزیکی به فرودگاه، مرکز شهر، و اندازه بزرگ ویلاهای آن نام برد. تمام ویلاهای این مجموعه دارای اتاق خدمتکار و اتاق راننده میباشد.

جهت خرید ویلاهای آماده در این مجموعه با اقساط 18 ماهه پس از تحویل و بدون پرداخت کمیسیون با ما تماس بگیرید.